Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HAKKIMIZDA

Alaa İstanbul Kargo olarak, Irak'la ihracat ve ithalat çalışmalarınızda firmanızın en yakın partneri olma çabasındayız. Uluslar arası ticaretin zorluklarının ve sorumluluğunun bilincindeyiz. İşimizi tamamen resmi olarak yapmakta ve risk taşımamaktayız. Bu her alanda firmamıza güven duyulmasının sebepleri arasındadır. Diğer nedenler arasında; ekonomik taşımacılık, her alanda hizmet vermek, müşterilerimizin tüm yüklerini üstümüze alarak zaman kazandırmak, hızlı ve zamanında teslimat sayılabilir.

Tam hizmet kargo firmasından beklenen tüm hizmetleri mükemmel şekilde yapmanın onurunu yaşamaktayız. Karayolu kargo, havayolu kargo, denizyolu kargo, parsiyel taşımacılık, depolama gümrükleme, paketleme, kurye hizmeti görevlerini ekonomik ve en iyi şekilde firmamızdan alabilirsiniz.

Lojistik sektöründeki tüm gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip ederek, hizmet kalitemizi her gün daha üst seviyelere taşımaktayız.

 

VİZYONUMUZ
Alaa İstanbul Kargo, kaliteli ve yenilikçi hizmetleri ile müşterilerinin 1 numaralı partneri olmayı hedeflemektedir. Tüm Ortadoğu ülkelerine ithalat ve ihracatta Türkiye'nin en saygın lojistik firması olmaktır.

MİSYONUMUZ
Uluslararası taşımacılık alanında müşterilerimize yeni ve rekabetçi hizmetler sunmak. İhracatçılarımızın üstündeki tüm yükleri alarak, bölge pazarlarına daha rahat ulaşmalarını sağlamak. Tercüme ve Vip araç temini dahil tüm hizmetlerimizle, işadamlarımızın yurtdışında yatırımlar yapması için gerekli tüm desteği vermek.

ONLINE KARGO BİLGİ FORMU
*
KİŞİSEL BİLGİLER
*Adınız
*Soyadınız
Ev-İş Telefonu
 
*GSM
 
E-mail
Nereden
Nereye
Ürün Cinsi
Kilosu
Metreküpü (m3)
Mesajınız
 

(*) işaretli alanları doldurmak zorunludur.

 
 
  • KARGO HİZMETLERİMİZ

Irak'a günlük taşımacılık hizmetlerimiz büyüyerek devam etmektedir.

Parça mallarınız için parsiyel taşımacılık hizmet fiyatlarımızı ofislerimizden öğrenebilirsiniz.
Günlük Parsiyel Taşımacılık Hizmetlerimiz vardır.

Irak Kara kargo

Irak Hava kargo

Irak Komple Taşımacılık

2012 © alaaistanbulkargo.com 0090 212 517 67 61